O firmie

Firma Codeton Software powstała w październiku 2005 roku. W zakresie naszej działalności są kompleksowe usługi z zakresu tworzenia oprogramowania i systemów informatycznych dla firm.

Tworzenie oprogramowania na zamówienie

Od pięciu lat zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Dla naszych klientów zrealizowaliśmy następujące projekty:

Oprogramowanie optymalizacyjne

W 1997 roku stworzyliśmy program Super Szklarz, który ze względu na swoją prostotę i wydajność, zdobył dużą popularność wśród zakładów szklarskich w całej Polsce. W odpowiedzi na zapotrzebowanie i sugestie naszych klientów, w roku 2005 powstał program TonCut, który został rozszerzony m.in. o funkcję grubości piły (tzw.: rzaz) i dzięki temu jest skierowany do większego grona odbiorców niż Super Szklarz. Program jest rozwijany do dziś, czyli już ponad 15 lat.

Paseczek

Wielu polskich użytkowników Internetu korzysta dziś z naszego darmowego programu o nazwie Paseczek. Jest to program dla ludzi, którzy cenią szybki dostęp do informacji, lubią być zawsze na bieżąco, a jednocześnie nie mają czasu na tak zwaną prasówkę, ani na przeczesywanie Internetu w poszukiwaniu najważniejszych informacji. Paseczek jest po to, by dostarczyć najświeższe informacje bezpośrednio na pulpit.

Zespół

Jesteśmy grupą osób, których pasją jest tworzenie oprogramowania. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu oprogramowania czasu rzeczywistego, co sprawia że nasze programy są zawsze bardzo szybkie i wydajne. Od pięciu lat zajmujemy się również tworzeniem oprogramowania, które można uruchamiać w przeglądarkach internetowych - są to głównie duże systemy informatyczne, tworzone dla naszych klientów. Aplikacje internetowe, które tworzymy są zwykle oparte na pakiecie ExtJS, firmy Sencha.

Więcej...

Więcej informacji na temat firmy znajduje się na naszej stronie: www.codeton.pl. Zapraszamy!