iPlus to oferta mobilnego dostępu do internetu dostępna w sieci Plus. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z superszybkiej technologii transmisji danych 3G/HSPA można korzystać w blisko 1500 miejscowości, dzięki czemu iPlus oferuje największy zasięg mobilnego internetu wśród wszystkich operatorów. W ubiegłym roku iPlus zwyciężył w trzech niezależnych testach usług internetowych, oferowanych przez operatorów sieci komórkowych w Polsce, organizowanych przez firmę Audytel S.A., redakcję magazynu Komputer Świat oraz portal telekomunikacyjny Telix.pl. Według testów iPlus oferuje najszybszy dostęp do mobilnego internetu w Polsce. Więcej informacji na www.iplus.pl.
Web2 specjalizuje się w rozwijaniu usług internetowych Web 2.0, w ramach których użytkownicy tworzą społeczności, komunikują się, wspierają i współpracują. Web2 tworzy także aplikacje internetowe porządkujące i filtrujące zalewający internautów nadmiar informacji. Flagowymi projektami spółki są obecnie serwisy biznes.net i trendomierz.pl.
Przedmiotem zainteresowania serwisu jest szeroko rozumiany świat oprogramowania. Nowości, recenzje, rankingi, opinie użytkowników - to wszystko można tutaj znaleźć. Zespół portalu Dobre Programy zajmuje wśród przyjaciół Paseczka miejsce szczególne. Od początku mogliśmy liczyć na jego życzliwość, wsparcie i radę w trudnych dla nas momentach. Tą drogą składamy gorące podziękowania.